monitorowanie operacji fiskalnych - kamery-alarmy-domofony-pomiary elektryczne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Jako Właściciel sklepu doskonale wiesz jakie straty mogą być spowodowane przez kradzieże, nieuczciwość klientów, ale również przez nieuczciwość samych pracowników.To pracownik dokonuje rejestracji sprzedaży na kasie fiskalnej, ale czy Jesteś całkowicie przekonany o jego rzetelności i uczciwości?...
Czy istnieje rozwiązanie pozwalające na kontrolę i zapobieganie takim sytuacjom, jak np. gdy kasjer „udaje” sprzedaż produktu jeśli klientem jest znajoma osoba, bądź gdy bezpodstawnie anuluje paragon fiskalny po zainkasowaniu gotówki od klienta?... Szczególnie „sprzyjające warunki” do takiego postępowania personelu zachodzą w branży gastronomicznej.

Istnieje na to rozwiązanie i jest prostsze niż myślisz!

Jak działa monitoring transakcji kasowych?


Zadaniem tego rozwiązania jest monitorowanie wydarzeń zachodzących podczas procesu sprzedaży na stanowisku kasjera. Zastosowanie takiego systemu pozwala nałożyć na obraz video (przekazywany za pośrednictwem zainstalowanej kamery) informacje z urządzenia, na którym prowadzona jest sprzedaż np. z kasy fiskalnej.
Dzięki połączeniu obrazu oraz danych z urządzenia obserwator posiada znacznie szerszą wiedzę o przeprowadzonej transakcji.
Porównanie danych transakcji z obrazami wideo, umożliwia łatwą identyfikację niezamierzonych lub zamierzonych błędów popełnionych przez kasjerów. Zwykły i tradycyjny video monitoring przekazuje i archiwizuje informacje wizualne (obraz video) natomiast nie mamy i nie widzimy informacji nabijanych na kasę fiskalną!

Dzięki proponowanemu przez naszą Firmę systemowi bez problemu będziesz mógł porównać czy wydany towar zgadza się z towarem na paragonie. Eliminuje możliwość "przeklejana" kodów kreskowych, dopisywania do paragonu nie zakupionych towarów, anulowania paragonu po przyjęciu gotówki od Klienta, czy też sprzedaży własnego towaru szczególnie w pubach, restauracjach.

Ponadto  system ułatwia rozpatrywanie wszelkich reklamacji dotyczących ilości i wartości zakupionych przez Klienta towarów, gdyż oprócz paragonu dysponujesz również zarejestrowanym obrazem z zakupów.

Kolejną zaletą systemu jest możliwość analizy jakości pracy zatrudnionych osób, ich szybkość obsługi, sposób odnoszenia się do klienta, ilość popełnianych błędów.

system jest zgodny z n/w urządzeniami:

drukarki zgodne z POSNET, THERMAL, THERMAL (apteka)
kasy fiskalne zgodne z POSNET (tryb "monitor transakcji")
drukarki zgodne z ELZAB, ELZAB (apteka, kasa)
drukarki fiskalne NOVITUS, NOVITUS (apteka)
drukarki zgodne z UPOS
drukarki fiskalne Alcotector
drukarki fiskalne Soehnle-professional
inne drukarki bazujące na powyższych protokołach
liczarki banknotów (np.: Detectalia NEWTON), tryb SORTER
oraz ze wszystkimi innymi pracującymi w trybie TERMINALZestaw urządzeń do podłączenia pod istniejący system kamer (istniejący już w sklepie):

- konwenter RS232 / RS485
- generator znaków
- zasilacz stabilizowany
- komplet okablowania (około 25mb)
- instrukcja podłączenia i zaprogramowania


cena (brutto) = 590,00 pln


Zestaw powyższy uzupełniony o urządzenia:

- rejestrator na 4 kamery
- kamera kopułkowa (wewnętrzna)
- zasilacz z rozdzielaczem
- okablowanie kamery (około 25mb)

cena (brutto) = 1290,00 pln


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego