sterowanie smartphonem, tabletem - kamery-alarmy-domofony-pomiary elektryczne

Idź do spisu treści

Menu główne:


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktywnych zawodowo, dynamicznych ludzi spędzających większość swojego czasu poza domem, firma SATEL wdrożyła rodzinę aplikacji zamieniających telefon komórkowy w manipulator sys alarmowego. Dzięki MobileKPD, wystarczy uruchomić uprzednio zainstalowaną w telefonie darmową aplikację, aby za pośrednictwem GPRS, 3G czy WiFi połączyć się z systemem INTEGRA wyposażonym w moduł komunikacyjny ETHM-1 Plus i na bieżąco sprawdzić stan systemu oraz sterować nim. Aplikacje z rodziny MobileKPD instalowane mogą być na różnych telefonach. Podstawowa wersja MobileKPD przeznaczona jest dla większości tradycyjnych telefonów obsługujących aplikacje Java J2ME. Z powodzeniem działa ona ze standardowymi telefonami Nokia, Sony Ericsson, Samsung czy wieloma innymi. Posiadacze nowszych telefonów z ekranami dotykowymi mogą korzystać z funkcjości oferowanej przez MobileKPD-2. Aplikacja ta występuje w dwóch wersjach: uniwersalnej, przeznaczonej dla telefonów i smart fonów z obsługą Java J2ME oraz dedykowanej dla zaawansowanych urządzeń wykorzystujących systemy Apple iOS i Google Android.

Jeszcze większą funkcjonalność oferuje aplikacja MobileKPD-2 Pro, która dodatkowo wprowadza przyciski szybkiego dostępu za pomocą których w łatwy i wygodny sposób uruchamiać można całe sekwencje poleceń. Z tego powodu jest ona idealnym rozwiązaniem dla tych użytkowów, którzy możliwości oferowane przez centrale INTEGRA wykorzystują do realizacji systemów inteligentnego domu wymagających rozbudowanego funkcjonalnie sterowania. Ta rozbudowana wersja aplikacji dostępna jest dla urządzeń bazujących na systemie Google Android, oraz Apple iOS.
Z zalet zdalnego sterowania systemem alarmowym za poą smartfonów mogą korzystać również użytkownicy systemów alarmowych budowanych w oparciu o moduł MICRA. Aplikacja MICRA CONTROL umożliwia nie tylko włą i wyłączanie czuwania na odległość, ale pozwala także sprawdzić stan systemu i sterować wybranymi urządzeniami. Taki sposób sterowania modułem MICRA jest bardzo łatwy, a atrakcyjny wygląd aplikacji powoduje, że jej obsługa jest przyjemna dla użytkownika. Aplikacja MICRA CONTROL może być zainstalowana zarówno na smartfonach, jak też na tabletach wykorzystujących system Google Android. Można ją zainstalować za pośrednictwem sklepu Google Play.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego