systemy alarmowe - kamery-alarmy-domofony-pomiary elektryczne

Idź do spisu treści

Menu główne:

systemy alarmowe

dlaczego nie wykorzystać zdobyczy techniki ?

Każdy z nas instynktownie pragnie poczucia bezpieczeństwa w swoim własnym domu. Aby móc je sobie zapewnić, wyposażamy nasze mieszkania w różne zabezpieczenia. Elektroniczne urządzenia zabezpieczające to przede wszystkim systemy alarmowe, których główną rolą jest przekazanie informacji o wtargnięciu intruza.Proponujemy Państwu systemy alarmowe z zastosowaniem najnowszych i sprawdzonych rozwiązań, kilkaset wykonanych instalacji - mówi samo za siebie. Zapewniamy pełną dyskrecję !
W przeciwieństwie do istalacji wykonywanych przez "Agencje Ochrony" gdzie w celu obniżenia kosztów instalacji; system przeważnie składa się z 2-3 czujników i centralki. Nasze systemy są instalacjami przemyślanymi, bierzemy pod uwagę sugestie i życzenia użytkownika, tak aby instalacja była dla niego przyjazna, funkcjonalna i spełniała w pełni zadanie jakim jest ochrona mienia i ludzi w danym obiekcie.

... nie zapomnij o Swojej Firmie ...

Integrujemy systemy alarmowe z systemem kontroli pracowników, rozliczania czasu pracy i z systemami monitoringu wizyjnego.
Współpracujemy z każdą Agencją Fizycznej Ochrony i przystosowujemy każdy system do podłączenia pod monitorowanie zdalne danej agencji.
Zapewniamy pełną poufność.

Instalujemy systemy:

- przewodowe
-
bezprzewodowe

oparte o elementy renomowanych firm, posiadające odpowiednie atesty i spełniające obowiązujące normy i dyrektywy.

Nasze instalacje wyróżniają się maksymalnym wykorzystaniem możliwości instalowanych urządzeń i elementów.

- powiadamianie i sterowanie SMS-em
- obsługa - standardowo: klawiaturą lub pilotem
- sterowanie i obsługa za pomocą smartphona, tabletu
- integracja z urządzeniami i systemami typu rolety, bramy, oświetlenie


Przygotowaliśmy dla Państwa ekonomiczny zestaw elementów systemu alarmowego o bardzo dużych możliwościach użytkowych i przystępnej cenie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego